S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Obecnie na rynku pojawiają się kolejne firmy wyspecjalizowane w rozmaitych branżach. Konkurencja nieustannie rośnie, a konsumenci wybierają interesujące ich produkty. Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby to jego produkty czy usługi zostały wybrane przez klienta. Zastanawiali się Państwo, jak powiększyć grono potencjalnych odbiorców?

Przede wszystkim należy być szybszym od konkurencji. Nie powinni Państwo tracić czasu na zawiłe i skomplikowane procesy rejestracji spółki. Nasza firma umożliwi Państwu skoncentrowanie się na realizacji własnego pomysłu. Przedmiotem naszej oferty jest czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Jeśli zdecydują się Państwo na jej zakup, mają możliwość natychmiastowego wkroczenia na rynek z własnym produktem czy usługą. Podmiot gospodarczy, który proponujemy, posiada czystą historię gospodarczą, a także jest gotowy do zarządzania nim, zatem w przeciągu zaledwie 2-3 dni od podjęcia decyzji o zakupie, będą Państwo mieli możliwość rozpoczęcia działalności.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli zainteresowała Państwa czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.