S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Dobra nazwa dla spółki z o.o.

Dobra nazwa dla spółki to element, który po części składa się na sukces danej firmy. Odpowiednia nazwa może w znaczący sposób pomóc w promowaniu marki czy zdobywaniu nowych klientów. Nie jest jednak łatwo dobrać nazwę dla zakładanej działalności gospodarczej.

Zazwyczaj problem pojawia się kiedy chce się wybrać nazwę pasującą do branży, która będzie unikalna. Wyróżnienie się na te konkurencji jest celem, do którego warto zacząć dążyć już na etapie zakładania spółki i wyboru dla niej odpowiedniej nazwy. Niestety trudno jest wpaść na pomysł, który nie przyszedł do głowy żadnemu przedsiębiorcy przed nami. Dobra nazwa dla spółki z o.o. musi się dobrze kojarzyć, warto upewnić się czy nie może ona skojarzyć się z czymś negatywnym co nada jej nie taki wydźwięk jakiego byśmy się spodziewali. Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę jest prostota – im prostsza i krótsza nazwa tym lepsza, ponieważ będzie łatwiejsza do zapamiętania i nie będzie ryzyka, że potencjalni Klienci przekręcą jej nazwę.