S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Dokumenty potrzebne przy zakładaniu sp z o.o.

Dokumenty potrzebne przy zakładaniu sp z o.o. zwykle wzbudzają lęk w związku z zakładaniem firmy, jednak wcale tak nie musi być. Istnieje kilka możliwości założenia swojego przedsiębiorstwa, jedną z nich jest sposób tradycyjny - podpisanie umowy spółki lub akt założycielski w przypadku jednoosobowej spółki z o. o. w obecności notariusza. Można również wybrać metodę on-line, która jest szybka i przy okazji zmniejsza koszty związane z opłatami, które generuje rejestracja podmiotu. Największą zaletą tej metody jest fakt, że odpowiedź na Państwa wniosek dociera z powrotem w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Opcją, która jest w stanie całkowicie pozbawić Państwa stresu jaki fundują dokumenty potrzebne przy zakładaniu sp z o.o. jest zlecenie tej czynności firmie, która się w tym specjalizuje. W takiej sytuacji unikną Państwo samodzielnego załatwiania wszelkich formalności, przy jednoczesnej pewności, że wszystko zostało załatwione tak jak trzeba. Jeśli skorzystają Państwo z usług jakie oferuje taka firma, warto się również poznać z całą jej ofertą - może odnajdą Państwo w niej coś co ułatwi funkcjonowanie Pańskiej działalności.