S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Dwoje wspólników a ZUS

Dwoje wspólników a ZUS? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym dowiedzą się Państwo w jaki sposób decydując się na zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością można ominąć obowiązek odprowadzania składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kluczowe informacje na temat obowiązków związanych z ZUS znaleźć możemy w Ustaw o Świadczeniach Finansowanych ze Środków Publicznych i Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych. Wymienione zostały w nich podmioty zobowiązane do płacenia składek ZUS. Podmiotami tymi są wspólnicy spółek komandytowych, jawnych, partnerskich oraz jednoosobowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeżeli w spółce z o.o. występuje więcej niż jeden wspólnik nie jest ona spółką jednoosobową i jej właściciele nie podlegają obowiązkowi ZUS. Wystarczy więc, decydując się na wybór tej formy prawnej, zadbać o to aby posiadała ona co najmniej dwóch wspólników. Podział udziałów nie musi być równy, wystarczy przekazać kilka procent aby skutecznie ominąć obowiązek płacenia składek ZUS.