S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Elektroniczna rejestracja spółek

Elektroniczna rejestracja spółek odbywa się w kilku prostych krokach, które dopełnić można w kilkadziesiąt minut, bez wychodzenia z domu i wiąże się z wieloma korzyściami. Aktualnie polski system S24 stwarza możliwość założenia przez Internet spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych i komandytowych.

Pierwszym krokiem jaki należy podjąć w celu przeprowadzenia procedury rejestracji spółki jest założenia kont w systemie eKRS dla wszystkich wspólników. Następnym krokiem jest wypełnienie przygotowanymi wcześniej danymi dotyczącymi nazwy, adresu czy zakresu PKD, krótkiego elektronicznego formularza. W dalszej kolejności należy złożyć na wygenerowanych dokumentach e-podpis, uiścić obowiązkowe opłaty oraz za pomocą jednego kliknięcia wysłać przygotowany wniosek do sądu.

Elektroniczna rejestracja spółek zostaje zakończona przed upływem 24 godzin. W tym czasie wniosek zostaje rozpatrzony, a przedsiębiorca otrzymuje odpowiedź zwrotną. Warto również podkreślić, że elektroniczna rejestracja wiąże się z niższymi opłatami od wniosku, brakiem konieczności sporządzania umowy w formie aktu notarialnego i możliwością elektronicznego aktualizowania danych spółki w KRS.