S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Gotowa firma z 2012

Gotowa firma z 2012 roku to podmiot, który mogą Państwo nabyć w naszej firmie. Oferujemy nie tylko gotowe, nowe spółki, ale również i stażowe.

Gotowa firma z 2012, którą możemy Państwu zaoferować to podmiot, który został zarejestrowany przez naszych prawników w 2012 roku. Spółka ta nie posiada żadnej historii finansowej, nie posiada ani zadłużenia, ani żadnych ukrytych zobowiązań. Została założona w celu odsprzedaży dlatego nie była stroną żadnej umowy, nie zatrudniała pracowników ani nie miała żadnych danych teleadresowych. Spółka posada kompletną dokumentację, zadbaliśmy o to aby uzyskała nie tylko wpis do KRS ale również numery NIP i REGON. Zadbaliśmy również o to, aby została ona wpisana do rejestru płatników VAT. Zakup spółki jest całkowicie bezpieczny. Nasi pracownicy zajmują się wszystkimi formalnościami i w imieniu nabywcy sporządzają wszystkie dokumenty. Przedsiębiorca dzięki zakupowi spółki z 2012 roku mogą rozpocząć działania już po upływie 2-3 dni i wejść na rynek ze swoją ofertą.