S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Gotowa spółka z o.o. na sprzedaż w Warszawie

Codzienna praca często wiąże się z rutynowym wykonywaniem tych samych zadań w określonym czasie, co dla wielu osób jest nużące, więc zastanawiają się nad jakąś zmianą. Częstym pomysłem w takich przypadkach jest założenie własnej działalności. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma profitami, między innymi możliwością podejmowania nowych wyzwań każdego dnia.

Jeśli chcą Państwo uniezależnić się od innych i być dla siebie szefem, a także mają pomysł na swój biznes, gotowa spółka z o.o. na sprzedaż w Warszawie powinna Państwa zainteresować. Działalność będąca przedmiotem oferty posiada wszelkie niezbędne dokumenty, numer REGON, NIP.

Nabycie gotowej firmy umożliwia wprowadzenie własnego produktu czy usługi na rynek. Decydując się na podmiot gospodarczy z naszej oferty, zyskują Państwo szansę prowadzenia działalności o profilu związanym z zainteresowaniami. Wykonywana praca w obrębie nowej firmy, poza niewątpliwymi korzyściami pieniężnymi, przyniesie satysfakcję osobistą ze względu na robienie czegoś, co Państwa interesuje.

Gotowa spółka z o.o. na sprzedaż w Warszawie to propozycja, którą Państwo koniecznie powinni rozważyć.