S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Gotowe spółki - 2019 - Warszawa

Zakładanie własnej spółki może okazać się żmudnym i skomplikowanym procesem. Nic dziwnego, że wiele osób woli kupić gotową spółkę i od razu wystartować ze swoją działalnością.

Jak kupić spółkę z o.o.? Można w Internecie wyszukać np. “gotowe spółki 2019 Warszawa”. Drogą elektroniczną możemy uzyskać wiele informacji na tematy, które nas interesują. Ten artykuł będzie dla Państwa jednym ze źródeł wiedzy na temat kupowania spółki.

Wiele firm zawodowo zajmuje się sprzedażą spółek z o.o. Korzystając z takich ofert warto mieć całkowitą pewność co do uczciwości sprzedającego. Biuro sprzedażowe, które działa na rynku od dłuższego czasu i może pochwalić się doświadczeniem w takiej branży może być gwarancją udanego zakupu spółki.

Nasza firma może zaoferować spółki, które zostały założone z dbałością o wszelkie procedury. Nie mają one żadnej historii, dlatego nie trzeba martwić się żadnymi ewentualnymi zobowiązaniami, a ponieważ mamy w ofercie spółki nowe, jak i stażowe, znajdą Państwo również takie z 2019 roku.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Dzięki temu wpisywanie w wyszukiwarkę hasła “gotowe spółki 2019 Warszawa” nie będzie potrzebne. A kto wie, być może niedługo będą Państwo posiadaczami własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?