S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Gotowe spółki z o.o. 2019 na sprzedaż

Coraz więcej osób decydujących się założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością postanawia pominąć formalności związane z jej rejestracją i decyduje się kupić gotową jednostkę. Przed potencjalnym nabywcą staje wówczas bardzo ważna decyzja, wybrać spółkę nową czy stażową?

W przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem o wiele lepszym rozwiązaniem okażą się gotowe spółki z o.o. 2019 na sprzedaż, czyli spółki pozbawione historii gospodarczej. Dzięki temu swoją działalność będą mogli rozpocząć od przysłowiowego “zera”, z zupełnie czystym kontem. Spółka taka na pewno nie jest obciążona żadnymi ukrytymi zobowiązaniami. Ponadto przedsiębiorcy nie muszą wówczas obawiać się konsekwencji z działalności jej poprzedniego właściciela.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. 2019 na sprzedaż. Są to zupełnie nowe podmioty gospodarcze w pełni przygotowane do prowadzenia działalności na rynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na ewentualne pytania.