S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Ile kosztuje rejestracja firmy?

Rejestracja spółki jest w tym momencie dużo bardziej uproszczona niż kiedyś. Dzięki dzisiejszej technologii można to zrobić przez Internet. Nie ma konieczności wychodzenia z domu, a obecność notariusza nie jest wymagana. Ogromną zaletą jest możliwość otworzenia działalności w bardzo krótkim czasie. Oczywiście, wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, koszt pierwszego wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz opłata manipulacyjna operatora płatności generują koszta.

Pytanie ,,ile kosztuje rejestracja firmy?’’ stawia sobie wiele osób planujących rozpoczęcie aktywności rynkowej. Pomijając wymienione wcześniej koszta, dochodzą jeszcze inne należności. Opłata za złożenie wniosku przez zarząd firmy, podatek od czynności cywilnoprawnych, który oblicza się samodzielnie na podstawie dokumentów - lista zobowiązań jest dość długa. Jak widać, mimo, że sam proces rejestracji udało się ułatwić, to dalej może sprawiać problemy. Nasza firma oferuje pomoc na każdym etapie rejestracji. Po podjęciu współpracy jesteśmy w stanie Państwa odciążyć i dokonać wszystkich czynności związanych z zakładaniem działalności.

Podsumowując, ile kosztuje rejestracja firmy? Wszystko zależnie od drogi jaka zostanie obrana przez potencjalnego przedsiębiorcę. Przy samodzielnym zakładaniu działalności możliwości błędu się powiększają, a koszta zależne są od sposobu rejestracji . W przypadku wynajęcia naszych usług, wszystkich formalności dopilnuje profesjonalna kadra, a Państwo będą mieli spokojną głowę.