S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Jaką spółkę wybrać?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jaką spółkę wybrać oraz jak poprawnie otworzyć własną działalność. Dlaczego te dwa pytania są tak istotne? Pierwsze zadawane jest najczęściej w momencie, gdy dochodzi do wyboru formy prawnej. I tak, mają Państwo do wyboru spółkę komandytową, cywilną, jawną, akcyjną, z ograniczoną odpowiedzialnością itp.

Każdy z tych rodzajów posiada własne i indywidualne cechy. Dzięki temu, wybrana forma może dać odpowiednie korzyści i zalety.

O wiele trudniej odpowiedzieć jest na pytanie jak założyć własną firmę. Powodem tego kłopotu może stanowić fakt, że przedsiębiorca może przejść przez proces w sposób tradycyjny lub elektroniczny.

Różnica pomiędzy pierwszym, a drugim rozwiązaniem dotyczy głównie czasu i kosztów. Samodzielne sporządzanie dokumentów w formie papierowej wymaga dużej wiedzy i obowiązkowej wizyty u notariusza. Taki proces niestety wiąże się z kosztami, jakie ponieść należy za usługę Kancelarii. Wiele osób w związku z tym decyduję się elektronicznie przesłać wnioski. Mimo, że zaoszczędzą czas i ułatwią sobie całą procedurę, to wciąż bez znajomości przepisów i kodeksu prawidłowo przesłane dokumenty mogą okazać się niemożliwe.

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i nerwów polecamy współpracę z naszymi ekspertami. Z uwagi na Państwa potrzeby staramy się prawidłowo, kompleksowo i profesjonalnie przejść całą procedurę, dopasowując naszą usługę do Państwa indywidualnych potrzeb.