S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Pełne założenie nowej spółki on-line

Pełne założenie nowej spółki on-line opiera się na rejestracji działalności przez Internet. Tryb S24 pozwala na rejestrację jednostki gospodarczej w uproszczony sposób bez konieczności podpisywania aktu notarialnego. Procedura odbywa się z wykorzystaniem wzorca umowy.

Pełne założenie nowej spółki on-line ma wiele zalet takich, jak: oszczędność czasu - tradycyjna rejestracja trwa nawet do kilku miesięcy, niższe opłaty - rejestrując jednostkę gospodarczą w trybie S24 zobowiązani są Państwo zapłacić jedynie preferencyjną stawkę za wpis do KRS w wysokości 250 złotych oraz za ogłoszenie wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w cenie 100 złotych.

Pełne założenie nowej spółki on-line zakłada rejestrację na przeznaczonej do tego platformie. Co ważne każdy ze wspólników musi posiadać aktywne konto. Przed rozpoczęciem powinni Państwo przygotować dane dotyczące nazwy podmiotu gospodarczego, dane adresowe spółki, dane Sądu Rejestrowego według siedziby spółki, listę wspólników wraz z członkami organów zarządczych i oddziałów. Następnym krokiem powinno być wypełnienie przez Państwa formularzy i dokumentów oraz wypełnienie wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.