S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Pilnie kupię spółkę z o.o.

Prowadzenie własnej działalności to duża korzyść, pod warunkiem że zarejestrowanie takiej firmy odbyło się w prawidłowy sposób. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że procedura uzyskania wpisu w rejestrze nie należy do najprostszych czynności. Aby sporządzić i przesłać dokumenty do Krajowego Rejestru Sądowego wymagana jest duża odpowiedzialność, wiedza oraz znajomość przepisów prawnych. Wiele osób aby uniknąć stresu i nerwów decyduje się skorzystać z alternatywnego rozwiązania. W Internecie znaleźć można masę ogłoszeń typu “pilnie kupię spółkę z o.o.”. Tradycyjne zarejestrowanie działalności gospodarczej okazuje się być bardzo czasochłonne, podczas gdy wiele osób chce szybko rozpocząć prowadzenie firmy. W związku z tym zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży oraz rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. W ciągu jednego dnia mogą Państwo nabyć i rozpocząć działalność gospodarczą. Nasze podmioty wyposażone są w niezbędne numery i wpisy, dlatego nie muszą się Państwo martwić dodatkowymi formalnościami.