S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24

Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24 wydaje się przedsiębiorcom często niepotrzebna. Zazwyczaj jednak zmieniają oni zdanie kiedy zaczynają czytać o tym, w jaki sposób przebiega procedura oraz jakie czynności należy podjąć w celu jej przeprowadzenia.

W pierwszej kolejności wszyscy wspólnicy muszą założyć konta w systemie eKRS. Następnie przygotowanymi wcześniej danymi takimi, jak na przykład nazwa firmy, informacje o podziale udziałów, siedziba czy adres, należy uzupełnić wniosek i umowę według gotowego wzorca. Kolejnym krokiem jest wygenerowanie dokumentów i opatrzenie ich elektronicznym podpisem. Ostatnimi czynnościami jakie przedsiębiorcy muszą dopełnić jest opłacenie wniosków i ich złożenie w Sądzie Rejestrowym.

Popełnienie błędu czy pominięcie któregoś z kroków skutkuje odrzuceniem wniosku i koniecznością jego ponownego złożenia. Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24 może więc okazać się bardzo pomocna. Polega ona na tym, że ekspert instruuje przedsiębiorcę i przeprowadza go przez każdy etap procedury.