S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24

Ogłoszenia, w których oferowana jest pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24 coraz częściej można spotkać na różnych portalach internetowych. Rejestracja spółki dla niejednej osoby jest stresującym i ciężkim do przejścia etapem.

Zakładanie spółek w systemie teleinformatycznym s24 możliwe jest od 1 stycznia 2012 roku. Dzięki możliwości rejestracji spółki z o.o. przez internet przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze. Wszystkie dokumenty, w tym też umowa spółki generowane są automatycznie w systemie po wprowadzeniu danych do formularzy. Nie trzeba więc płacić kosztów notarialnych jak w przypadku tradycyjnej rejestracji spółki. Zakładanie spółki w tym trybie trwa maksymalnie 24 godziny od chwili wysłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego.

Nasza firma również oferuje pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, w celu poznania szczegółowej oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa.