S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Pomoc w zakupie spółki

Nasza firma na co dzień zajmuje się sprzedażą gotowych, uprzednio założonych podmiotów gospodarczych. Oferujemy kompleksową pomoc w zakupie spółki.

Klient, który się do nas zgłosi może spodziewać się wsparcia naszych ekspertów od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończania transakcji, a nawet dokonania aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zgłaszając się do nas, Klient zyskuje profesjonalną pomoc i dostęp do usług doświadczonego doradcy, który podpowiada mu jakie rozwiązanie będzie dla niego najbardziej opłacalne i jaka forma prawna działalności sprawdzi się w jego przypadku najlepiej. Konsulat przedstawi wybrane podmioty z bazy naszych spółek oraz przygotuje wszystkie dokumenty, które są niezbędne do przeprowadzenia zakupu. Pracownik naszej firmy zajmie się wszystkimi formalnościami, zadba o to, aby transakcja przebiegła szybko i sprawnie oraz przygotuje dokumenty konieczne do zaktualizowania danych zakupionego podmiotu w KRS.

Zapraszamy do współpracy, jeśli tylko interesuje Państwa pomoc w zakupie spółki!