S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Procedura rejestracji spółek

Obecnie działalność gospodarcza w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną na rynku. Jedną z korzyści wiążącą się z jej wyborem jest możliwość prowadzenia przedsiębiorstwa o dowolnym profilu oraz niewielka odpowiedzialność za zobowiązania firmy, ograniczająca się do wysokości własnych udziałów.

Procedura rejestracji spółek wymaga dopełnienia wielu formalności. Jej otwarcie należy zgłosić w rozmaitych urzędach. Aby zarejestrować firmę, powinno się uzyskać wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego. Ponadto, przedsiębiorca jest zobowiązany do zgłoszenia w odpowiednim terminie podmiotu gospodarczego do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Konieczne jest także otwarcie rachunku bankowego, który posłuży do rozliczeń kontraktów firmy i regulowania należności.

Nasza firma oferuje pomoc przy rejestrowaniu własnego podmiotu gospodarczego. Gwarantujemy, że z naszą pomocą cała procedura przebiegnie błyskawicznie i bezbłędnie. Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega procedura rejestracji spółek, zapraszamy do kontaktu.