S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Prowadzenie sp z o.o.

Prowadzenie sp z o.o. to opcja, na którą decyduje się znaczna część osób, które planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Dzieje się tak głównie dlatego, że jest to forma prawna posiadająca całą listę zalet.

Pierwszym i podstawowym jej atutem oczywiście, jak wskazuje sama nazwa – odpowiedzialność wspólników ograniczona tylko i wyłącznie do wysokości wniesionych przez nich wkładów. Kolejnym atutem jest możliwość przeprowadzenia procedury rejestracji tego podmiotu gospodarczego przez internet, w zaledwie 24 godziny, bez konieczności wychodzenia z domu. Warto również zaznaczyć, że przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na tę opcję nie muszą sporządzać umowy spółki w formie aktu notarialnego a opłata od wniosku o wpis do KRS jest niższa. Na prowadzenie sp z o.o. warto również zdecydować się z uwagi na możliwość ominięcia konieczności odpowiedzenia składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jeśli tylko założy się spółkę, która posiada co najmniej dwóch wspólników.