S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Rejestracja spółek Kraków

Rejestracja spółek Kraków to usługa dedykowana nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale dla każdego miasta. Przedsiębiorstwo założyć można samodzielnie, jednak procedura ta trwa wtedy od kilku dni do kilku tygodni, a w przypadku problemów nawet do kilku miesięcy.

Rejestrację firmy można też powierzyć ekspertom, wówczas procedura ta przeprowadzona zostanie sprawnie oraz kompleksowo. Proces wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego należy do jednego z najtrudniejszych etapów, ponieważ to wtedy powstaje umowa spółki, zbierany zostaje minimalny kapitał oraz powoływane są organy, które pełnić będą funkcje w jednostce gospodarczej. Dobrym wyborem jest, aby w takiej sytuacji to specjaliści zajęli się formalnościami oraz skomplikowaną procedurą, ponieważ wymaga ona wiedzy oraz odpowiedzialności.

Prawidłowo sporządzone wnioski umożliwią bezproblemowe uzyskanie wpisu, natomiast jeżeli pojawią się w dokumentach błędy, to rezultatem może być przedłużenie się całego procesu nawet do kilku miesięcy. Jeżeli nie chcą Państwo tracić cennego czasu oraz przechodzić przez papierkową procedurę to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.