S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Rejestracja spółek Łódź

Rejestracja spółek to podstawowy proces, który musi przejść każdy przedsiębiorca zanim otworzy swoją firmę. Polega on na wypełnieniu licznych formularzy i wniosków i dostarczeniu ich do urzędów. Następnie już tylko pozostaje oczekiwanie na decyzję.

Z pozoru wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic skomplikowanego. Przecież jest to tylko zwykła papierkowa robota, po której otrzymujemy wszystkie numery identyfikacyjne NIP, REGON i jesteśmy zarejestrowani w rejestrze przedsiębiorców. Nic bardziej mylnego! Proces ten utrudnia życie niejednemu przedsiębiorcy. Zakładając spółkę, musimy bardzo uważnie zwracać uwagę na szczegóły, ponieważ najmniejszy błąd może spowodować wydłużenie całej procedury. A przecież, każdy chce, aby poszło to sprawnie i szybko. W dzisiejszych czasach czas to pieniądz i należy się śpieszyć.

Jeśli Państwa również przeraża ten proces, to zapraszamy do skorzystania z oferty “rejestracja spółek Łódź”. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych Klientach!