S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Rejestracja spółek on-line

Z doświadczenia wiemy, że rejestracja spółek on-line przysparza wiele problemów naszym Klientom. W tym artykule postaramy się przybliżyć trochę ten temat, a w razie jakichkolwiek pytań odsyłamy Państwa do zakładki KONTAKT.

Pierwszym krokiem w temacie rejestracja spółek on-line jest założenie konta na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości przez każdego wspólnika - chyba, że będzie to działalność jednoosobowa. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza podstawowymi informacjami, między innymi danymi spółki czy listą wspólników, a następnie złożenie na nim podpisu elektronicznego. Może być on nam potrzebny również w przyszłości, więc posiadanie go na pewno nam się przyda. Kolejnym krokiem jest uregulowanie opłat sądowych oraz ogłoszenia wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Łączny koszt to około 350 zł. Ostatnim krokiem jest złożenie dokumentów w Sądzie Rejestrowym. Wniosek taki można złożyć przez Internet za pośrednictwem S24. Rejestracja spółek on-line jest szybszą i tańszą metodą niż rejestracja ich w tradycyjny sposób (skraca czas rejestracji do 24 godzin).