S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa

Działalność gospodarcza może prawidłowo zacząć funkcjonować dopiero w momencie otrzymania wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym. W tym celu niezbędne jest sporządzenie odpowiedniej umowy, która zawierać będzie niezbędne informacje i dane dotyczące rejestrowanego przedsiębiorstwa.

W przypadku początkujących przedsiębiorców sporządzanie dokumentacji może okazać się bardzo skomplikowane i wymagające dużej ilości czasu oraz cierpliwości. Jak w takim razie ma założyć firmę przedsiębiorca, któremu szczególnie zależy na czasie, a wniosek czasami nawet tygodniami rozpatrywany jest przez Krajowy Rejestr Sądowy? Polecanym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zakup gotowej spółki od naszej firmy. Oferujemy podmioty gospodarcze, które wyposażone zostały w numery NIP i REGON, wpis do VAT, opłacony kapitał zakładowy, a także dodatkowo w określony staż np. kilkumiesięczny lub kilkuletni. Przedsiębiorstwa z określonym czasem trwania mogą okazać się idealne pod dotację lub dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dla osób, które jednak mają problem jedynie z uzyskaniem wpisu w KRS oferujemy naszą kolejną usługę - rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością warszawa. Zapraszamy do kontaktu.