S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Rejestracja spółki z o.o. przez Ukraińca

Niektóre pytania skierowane do naszej firmy dotyczą tego, czy obcokrajowcy też mogą założyć firmę. Niektórym osobom wydaje się, że aby móc założyć przedsiębiorstwo bez obywatelstwa okazuje się być niemożliwe. Niestety jest to błędne myślenie. Cudzoziemcy także mogą prowadzić działalność gospodarczą na terenie Polski.

Jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić jest posiadanie Karty Polaka lub innego rodzaju pozwolenia na pobyt, jeżeli takie jest wymagane. Rejestracja spółki z o.o. przez ukraińca czy innego obcokrajowca nie stanowi większego problemu, ponieważ pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzamy całą procedurę w języku, w jakim mówi nasz Klient i wypełniamy dokumenty oraz wnioski. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo rozpocząć działalność w o wiele krótszym czasie, niż gdyby zdecydowali się Państwo samodzielnie zarejestrować firmę. Dla niecierpliwych również posiadamy korzystną opcję - zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma wystawiona na sprzedaż wyposażona już jest w numery identyfikacyjne i wpisy, dlatego całkowicie zwolnieni są Państwo z formalności.

Zapraszamy do kontaktu!