S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sp. z o.o.

Myśleli Państwo o tym, by zarządzać własną firmą? Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najbardziej powszechna forma działalności w Polsce. Możliwe, że Państwo również rozważali tę opcję.

Sp. z o.o. to spółka kapitałowa działająca w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych. Jej główną zaletą jest ograniczenie odpowiedzialności wspólników wyłącznie do wysokości wniesionych przez nich wkładów (które mogą być między innymi w postaci gotówki, praw do patentów i rzeczy, np. maszyn). Umowa spółki jest zawierana w postaci aktu notarialnego. Celem firmy może być wszelka działalność ujęta w prawie.

Powstanie podmiotu gospodarczego wymaga zawarcia umowy spółki, wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego i wniesienia przez wspólników ich wkładów. Należy również powołać zarząd oraz radę nadzorczej spółki. Aby zawrzeć umowę sp. z o.o., powinno określić się takie jej atrybuty jak nazwa spółki, dane teleadresowe, wysokość kapitału zakładowego, przedmiot działalności, a także liczba i wartość nominalna udziałów wszystkich wspólników podmiotu gospodarczego.