S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w warszawie to dobry sposób na własny biznes. Zapewne Państwo wiedzą, iż spółka ta jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia nie tylko w stolicy Polski, ale i w całym naszym kraju.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w warszawie może być założona w sposób tradycyjny w urzędzie lub w sposób uproszczony przez internet. Niejeden z przyszłych przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki drugim sposobem, gdyż jest on wygodny i znacznie tańszy niż tradycyjna rejestracja. Rejestracja spółki online odbywa się bez udziału notariusza, spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny.

Istnieje również możliwość zakupu gotowej spółki. Gotowe do podjęcia działalności podmioty są całkowicie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają kilka dni.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż w Warszawie lub pomoc na każdym etapie rejestracji spółki.