S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Spółka z o.o. a jednoosobowa działalność

Osoby postanawiające otworzyć firmę zazwyczaj decydują się na poprowadzenie jej jako działalności gospodarczej bądź w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Należy mieć jednak na uwadze, że spółka z o.o. a jednoosobowa działalność gospodarcza są podmiotami skrajnie różnym toteż zupełnie inaczej się je prowadzi i do innych celów powinny zostać zastosowane.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma wiele zalet, między innymi wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, a także może być utworzona przez niemal każdego w celach prawnie dopuszczalnych. Podmiot ten powinien służyć do prowadzenia dużych firm. Należy mieć bowiem na uwadze, że wymaga on prowadzenia księgowości pełnej, wiążącej się z ogromnymi kosztami, które często pogrążają małych przedsiębiorców.

Do poprowadzenia niewielkiego biznesu znacznie lepszym narzędziem będzie jednoosobowa działalność gospodarcza. Jej założenie jest całkowicie darmowe, a sprawy księgowe poprowadzić może sam właściciel.

Spółka z o.o. a jednoosobowa działalność to podmioty, które sprawdzą się w zupełnie innych sytuacjach i z tego należy zdać sobie sprawę zanim zdecydujemy się poprowadzić firmę pod którymś z nich.