S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Spółka z o.o. gotowa do sprzedaży

Na pytanie „zakup czy rejestracja spółki” zawsze odpowiadamy, że nie ma szybszego i prostszego sposobu na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej niż zakup nowego, założonego wcześniej podmiotu.

Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem procedury zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Kiedy nasi pracownicy dopełnią wszystkich formalności, pozyskają wszystkie potrzebne numery oraz uzyskają wpis do KRS, spółka z o.o. jest już gotowa do sprzedaży. Potencjalny nabywca nie musi spełniać zadanych kryteriów poza jednym – nie może być karany. Każdy, kto tylko chce szybko wejść na rynek ze swoją ofertą towarów i usług może dokonać zakupu i przejść do działań. Wszystkimi formalnościami zajmują się nasi pracownicy, to oni przygotowują umowę kupna-sprzedaży oraz czuwają nad transakcją. Zajmują się oni również przygotowaniem dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego, niezbędnych do aktualizacji danych, której przeprowadzenie jest niezbędne do podjęcia działalności przez nowego właściciela.