S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Spółki 2018

Niestety założenie spółki 2018 nie będzie prostsze niż było w latach poprzednich. W ostatnim czasie nie wprowadzono żadnych nowych, dodatkowych zmian, które ułatwiłyby przedsiębiorcom przeprowadzenie procedury rejestracji spółki.

Osoby, które interesuje założenie spółki 2018 nadal mogą korzystać z opcji zakładania spółek online. W tym momencie przez Internet, bez wychodzenia z domu można założyć aż trzy rodzaje spółek kapitałowych: spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jawną i komandytową. Jest to opcja, z której z roku na rok korzysta coraz to większa liczba przedsiębiorców. Mogą oni samodzielnie zająć się rejestracją spółki przez Internet, lub skorzystać z jeszcze jednego udogodnienia, jakim jest pomoc profesjonalistów. Firmy, takie jak nasza, zajmują się dopełnianiem wszelkich formalności w imieniu Klientów. Świadczą one profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc, przejmując wszystkie obowiązki przedsiębiorcy i gwarantując mu możliwość błyskawicznego podjęcia działalności gospodarczej.