S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Spółki na sprzedaż z 2018 Kraków

Rozwiązanie, którym jest sprzedaż gotowych spółek w ostatnich kilku latach cieszy się bardzo dużą popularnością, która z każdym rokiem wzrasta. W wielu przypadkach jest to spowodowane tym, że początkującym przedsiębiorcom bardzo zależy na szybkim rozpoczęciu działalności oraz ominięciu zbędnych formalności.

Spółki na sprzedaż z 2018 Kraków dają przedsiębiorcy możliwość zostania właścicielem podmiotu gotowego do rozpoczęcia działalności z dnia na dzień, a jedynym obowiązkiem nowego nabywcy jest wówczas złożenie podpisu na umowie danej spółki, która sporządzona zostaje w formie aktu notarialnego.

Szukając dla siebie odpowiedniej gotowej spółki, warto zadbać o to, aby jej siedziba była ulokowana w prestiżowej lokalizacji, która jeszcze bardziej przybliży przedsiębiorce do osiągnięcia sukcesu. Spółki, które oferuje nasza firma zostały ulokowane w Krakowie oraz w Warszawie, a więc w miastach, które cieszą się prężnie rozwijającym się rynkiem zbytu.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem gotowej spółki w Krakowie, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości odnoście opisanego powyżej rozwiązania.