S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Spółki z 2 miesięcznym stażem na sprzedaż

Spółki z 2 miesięcznym stażem na sprzedaż to okazja dla każdego, kto chciałby posiadać własną firmę, ale nie ma czasu na jej założenie. Transakcja zakupu przebiega bardzo sprawnie i w szybkim czasie. Trwa maksymalnie kilka dni. Spółki posiadają wszystkie niezbędne do ich prowadzenia numery.

Spółki ze stażem zostały założone z wyprzedzeniem. Nie prowadziły nigdy działalności, więc nie mają historii finansowej i gospodarczej, Są stuprocentowo czyste, co potwierdzone jest notarialnie, więc ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Nabycie gotowej spółki pozwoli Państwu zaoszczędzić sporą ilość czasu. Załatwienie wszystkich formalności trwa maksymalnie kilka dni.

Spółki z 2 miesięcznym stażem na sprzedaż często wybierane są przez przedsiębiorców. Kilkumiesięczne firmy cieszą się powodzeniem, gdyż podnoszą zdolność kredytową właściciela. Im dłuższy staż spółki, tym większe możliwości pozyskania kredytu. Również kontrahenci mają większe zaufanie do firm, które na rynku istnieją już jakiś czas dlatego warto zastanowić się nad zakupem działalności.