S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 w Krakowie

Zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to wspaniała inwestycja dla przedsiębiorców, którzy pragną szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Nasza firma od kilku lat zajmuje się rejestracją i sprzedażą gotowych jednostek gospodarczych. Nasze spółki z o.o. zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedażowym, co oznacza, że decydując się na zakup nie muszą Państwo niczym się martwić, gdyż cały proces jest bezpieczny, a podmiot, który Państwo otrzymają nie będzie miał żadnych zobowiązań i długów. Dodatkowo do każdej spółki dołączamy potwierdzenie notarialne, dzięki czemu mają Państwo pewność, że proces jest legalny.

W naszej ofercie posiadamy spółki nowe i stażowe. Decydując się na zakup spółki stażowej w kilka dni stają się Państwo właścicielami jednostki, która na Polskim rynku istnieje już od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Im dłuższy staż, tym większe zaufanie Klientów.

W naszej ofercie również “spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 w Krakowie”. Jako pierwsi dysponujemy podmiotami zarejestrowanym w tym roku. Zapraszamy do współpracy!