S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedam firmę Warszawa

Wizja rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w Warszawie okazuje się bardzo kuszącą opcją dla wielu osób. Nic dziwnego, ponieważ jest to stolica, a więc centralne miasto w Polsce, które jest zarówno zamieszkane przez bardzo liczne grono osób, jak i odwiedzane przez wielu turystów. Wiąże się to z tym, iż występuje tam bardzo dobrze prosperujący rynek zbytu, co najprościej pisząc pozwala z łatwością pozyskać Klientów.

Osoby, które są zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności właśnie w Warszawie zachęcamy do zainteresowania się naszym ogłoszeniem „sprzedam firmę Warszawa”. Swoim Klientom dajemy możliwość na zakup u nas gotowej spółki z o.o., która od kilku lat cieszy się największym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Rozwiązanie zakupu spółki z o.o. pozwala znacznie zaoszczędzić czas, gdyż w porównaniu do tradycyjnej rejestracji spółki trwa 1-3 dni, a nie 3-4 tygodnie.

Pracując od wielu lat w tej branży, przekonaliśmy się o tym, iż kluczem do sukcesu są najczęściej proste rozwiązania. Takim właśnie rozwiązaniem bez wątpienia jest nasza oferta „sprzedam firmę Warszawa”. Na obecną chwile możemy pochwalić się bardzo szerokim gronem Klientów, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę i nabyli gotową spółkę z siedzibą w Warszawie.

Jesteś zainteresowany? Zatem zapraszamy do kontaktu!