S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sprzedam spółkę Lublin

Jeżeli od zawsze marzyli Państwo o założeniu własnej działalności gospodarczej, ale nigdy nie mogli się za to zabrać, gdyż wszystkie formalności Państwa przerosły, to teraz jest odpowiedni moment, aby to zmienić i w końcu zaistnieć na rynku.

Nasza oferta “sprzedam spółkę Lublin” skierowana jest dla osób, które mają pomysł na własny biznes, a także chcą zaoszczędzić czas i niepotrzebny stres. Sprzedajemy czyste spółki z o.o. z ograniczoną odpowiedzialnością, co oznacza, że jednostki gospodarcze, które Państwo od nas zakupią nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej i są w pełni bezpieczne. Spółki posiadają numery identyfikacyjne i kapitał początkowy, dzięki czemu nie muszą Państwo przejmować się formalnościami, gdyż wszystko za Was załatwią nasi doświadczeni eksperci.

Nasze spółki zakładane są w dużych miastach, aby Klient był zadowolony. Jeżeli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany zakupem podmiotu gospodarczego to zapraszamy do kontakt.