S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedam spółkę pod dotacje

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak pomocne w rozwoju firmy mogą okazać się dotacje unijne. Często rezygnują ze starań związanych z ich pozyskaniem, ponieważ z góry zakładają, że ich wniosek zostanie odrzucony. Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na pozyskanie środków finansowych z UE?

„Sprzedam spółkę pod dotacje” to ogłoszenie skierowane do osób, które chcą otworzyć biznes i marzą o późniejszym pozyskaniu dofinansowania. „Świeżo” założone firmy nie wzbudzają zaufania członków Komisji Europejskiej co sprawia, że wniosek zostaje odrzucony już w początkowych etapach. Korzystnym rozwiązaniem jest zakup spółki, która posiada staż. Taki sposób sprawi, że spółka będzie postrzegana w sposób wiarygodny zarówno w oczach Klientów, jak i Komisji rozpatrującej wnioski o pozyskanie dotacji unijnej.

Oferujemy szeroki wachlarz stażowych spółek. Dajemy Klientom możliwość wyboru spółki, która będzie fundamentem jego działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedajemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające czystą historię gospodarczą.