S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sprzedam spółkę Poznań

Poznań to idealne miejsce na założenie własnej działalności gospodarczej. Dużo mieszkańców i turystów sprawia, że nietrudno znaleźć klientów, a także firmy, z którymi można nawiązać współpracę.

Podmiot gospodarczy zazwyczaj prowadzony jest w formie spółki, co wiąże się z przejściem długiej i problematycznej rejestracji. Proce ten trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni, a dodatkowo przedsiębiorca ma obowiązek wypełnić wiele wniosków i formularzy.

Aby zaoszczędzić sobie czas i niepotrzebny stres, warto skorzystać z oferty “sprzedam spółkę poznań”. Oferta ta jest w pełni przygotowana do tego, aby natychmiast rozpocząć działalność na rynku. Cały proces zajmie ok 24 godzin, a przedsiębiorca będzie miał za zadanie wyłącznie podpisać wniosek. Wszystkimi formalnościami zajmą się nasi specjaliści, którzy przygotują wszystkie dokumenty i dostarczą je do odpowiednich instytucji. Nasza spółka jest w pełni czysta co oznacza, że nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej i nie jest zadłużona. Skorzystanie z tej oferty jest w pełni bezpieczne. Jednostka gospodarcza posiada już NIP, REGON, KRS i opcjonalnie VAT.

Nasza firma oferuje sprzedaż podmiotów gospodarczych w największych miastach w Polsce, w tym także w Poznaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu.