S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sprzedam spółkę Wrocław

Wrocław to jedno z piękniejszych miast w Polsce. Posiada dużo mieszkańców, a także turystów, którzy pragną zobaczyć zabytki jakimi dysponuje to miasto.

Oferta “sprzedam spółkę Wrocław” skierowana jest do przedsiębiorców, którzy pragną właśnie tam założyć własną firmę. W związku z tym, że tradycyjna rejestracja spółek jest procesem niezmiernie problematycznym, coraz więcej właścicieli decyduje się na zakup gotowej jednostki, która jest w pełni przygotowana do tego, aby natychmiast rozpocząć działalność na rynku. Oznacza to, że posiada numery KRS, REGON i NIP. Dodatkowo dysponuje też kapitałem zakładowym. Jedynym obowiązkiem inwestora jest złożenie podpisu na odpowiednio przygotowanej umowie. Gwarantujemy czystą spółkę, która nigdy wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej, dzięki temu jej nabycie jest w pełni bezpieczne.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy dokładniej przedstawią naszą ofertę i odpowiedzą na Państwa pytania.