S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sprzedam spółkę z 2018

Jeśli czytają Państwo ten wpis, zapewne wpisali Państwo w wyszukiwarkę internetową hasło „sprzedam spółkę z 2018” i są Państwo zainteresowani nabyciem gotowej spółki.

Nasza firma zamieściła wpis zatytułowany „sprzedam spółkę z 2018”, ponieważ na co dzień zajmuje się przeprowadzaniem procedury rejestracji spółek, a w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie ich odsprzedażą. W swojej ofercie posiadamy spółki o różnym stażu, te założone na początku bieżącego roku również. Oferujemy tylko takie podmioty, które nigdy nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Zarejestrowaliśmy je i nie podjęliśmy w związku z nimi innych działań jak składanie odpowiednich deklaracji do Urzędu Skarbowego. Spółki nigdy nie były stroną żadnej umowy, nie nawiązywały żadnej współpracy, nie mają zadłużeń, zysków ani strat. Ich zakup jest równoznaczny z przeprowadzaniem rejestracji, polega jednak na odkupieniu 100% udziałów we wcześniej założonym, przez profesjonalną firmę, podmiocie.