S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2018

„Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2018” to hasło pod którym wyszukali Państwo ofertę biura zajmującego się rejestracją i sprzedażą spółek z o.o.. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut i zapoznania się naszą propozycją.

Oferujemy spółki, które umożliwią Państwu rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej zaledwie w dwa dni – dokładnie tyle potrzebujemy, aby przeprowadzić dla Państwa procedurę sprzedaży. Dzięki posiadanej bazie spółek nie muszą Państwo czekać, aż zarejestruje odpowiedni podmiot i mają Państwo możliwość dokonania wyboru spośród dostępnych opcji. Współpracę podejmujemy z Klientami z całej Polski, ponieważ posiadamy zaprzyjaźnione kancelarie notarialne w wielu miastach Polski. Jesteśmy w stanie „z dnia na dzień” zorganizować spotkanie z notariuszem, na którym odbędzie się sprzedaż udziałów w spółce. Po przeprowadzeniu transakcji, natychmiast przygotowujemy wszystkie dokumenty potrzebne do zaktualizowania danych w KRS, tak aby nasi Klienci nie musieli czekać na możliwość rozpoczęcia działalności.