S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedam spółkę z oo Warszawa

Czy spotkałeś kiedyś w prasie lub w Internecie ogłoszenie brzmiące „sprzedam spółkę z oo Warszawa”? Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak, ponieważ rozwiązanie to stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. My również odczuwamy znacznie większe zainteresowanie gotowymi spółkami, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Jako firma działamy w tej branży od wielu lat, a więc jesteśmy świadomi tego, iż każda osoba planująca rozpoczęcie własnej działalności, ma swoje cele i priorytety, które są indywidualne, aczkolwiek istnieje jeden element (cel), który łączy wszystkie te osoby, a mianowicie czas – wartość którą ceni każdy zarówno doświadczony, jak i początkujący przedsiębiorca.

W takiej sytuacji opcją najbardziej polecaną przez nas jest nasze ogłoszenie „sprzedam spółkę z oo Warszawa”, które dotyczy spółek przez nas już założonych, co automatycznie skraca rozpoczęcie działalności o cały skomplikowany proces rejestracyjny spółki. Podejmując z nami współpracę, mogą być Państwo pewni, że oferowane przez nas podmioty są zupełnie czyste i wolne od wszelkiego rodzaju zadłużeń.

W razie pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!