S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedam spółkę z o.o. z 6 miesięcznym stażem

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są często wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadają wiele korzyści, z których przedsiębiorcy chętnie korzystają. Niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność za zobowiązania finansowe spółki.

“Sprzedam spółkę z o.o. z 6 miesięcznym stażem” to ogłoszenia, które coraz częściej możemy spotkać. Spółki te mają idealnie czystą historię - nie posiadają historii finansowej. Transakcja kupna jest całkowicie bezpieczna, ponieważ spółki nie są zadłużone, co potwierdzone jest notarialnie. 6 miesięczny staż spółki będzie nieoceniony w staraniach o kredyt czy dotację. Przy udzielaniu finansowania bardzo ważna jest długość działania na rynku. Jest jednym z podstawowych czynników branych pod uwagę przez bank.

Zachęcamy Państwa do korzystania z ofert tj “Sprzedam spółkę z o.o. z 6 miesięcznym stażem’, gdyż zakup spółki jest idealną opcją dla każdego przedsiębiorcy. W szybki i bezstresowy sposób może on zacząć prowadzenie działalności już po kliku dniach.