S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedaż spółek obcokrajowcom

Obcokrajowcy coraz częściej pragną założyć swoją firmę na terenie Polski. Niestety problemy związane z rejestracją spółki sprawiają, że wiele osób rezygnuje z jej przeprowadzenia, a co się z tym wiążę cudzoziemcy zaprzestają inwestycji w naszym kraju, co również niekorzystnie odbija się na naszej gospodarce.

Z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje sprzedaż spółek obcokrajowcom. Decydując się na nasze usługi otrzymają Państwo podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Oznacza to, że przeszedł już pełną rejestrację, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON, którymi dysponuje. Co więcej niektóre spółki posiadają również tytuł czynnego podatnika VAT, co jest ogromnym udogodnieniem, gdyż aktualne ubieganie się o uzyskanie numeru VAT jest bardzo problematyczne.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek obcokrajowcom z zupełnie czystą historią gospodarczą. Dzięki temu decydując się na nasze usługi otrzymają Państwo pewność i bezpieczeństwo. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu!