S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedaż spółek z o.o. Warszawa

Sprzedaż spółek z o.o. Warszawa jest jedną z najpopularniejszych naszych usług, które zawarliśmy w swojej ofercie. Dodatkowo osoba, która chce jak najszybciej rozpocząć działalność, powinna właśnie zapoznać się z informacjami na temat właśnie tego rozwiązania.

Czy wiesz dlaczego zakup gotowej spółki z o.o. w Warszawie jest korzystny dla przedsiębiorców?
Jak się okazuje, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są najczęściej wybieraną formą prawną na prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Nie wymaga ona wysokiego kapitału zakładowego, a założyć ją może praktycznie każdy. Korzystne jest również to, że w przypadku zadłużeń spółki, należności są regulowane z mienia spółki, a nie z osobistych majątków wspólników.

Osoby będące na etapie zakładania własnej firmy z pewnością zdają sobie sprawę z tego, iż proces rejestracyjny jest bardzo skomplikowany i czasochłonny, a dopełnienie wszelkich formalności wiążę się z koniecznością znajomości aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Sprzedaż spółek z o.o. Warszawa znajduje się także w naszej ofercie. Zatem jeśli masz pytania bądź wątpliwości na temat tego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.