S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym

Nasza oferta została w ostatnim czasie wzbogacona o nową usługę, którą jest sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym. Jest ona kierowana głównie do osób, które w szybkim czasie pragną rozpocząć własną działalność gospodarczą, pomijając całą skomplikowaną procedurę rejestracyjną spółek w Polsce.

Posiadanie już konta bankowego przez spółkę jest nie lada zaletą dla danej jednostki, gdyż w sytuacji ubiegania się o dofinansowanie unijne, bądź kredyt bankowy, przedsiębiorca posiada już rachunek bankowy, na który mogą zostać przelane owe pieniądze. Wówczas nie ma konieczności załatwiania wszystkich formalności w pośpiechu, aby zdążyć w odpowiednim terminie. Prócz tego jest to kwestia istotna w odniesieniu do firmowych rozliczeń. Mimo tego, że co prawda istnieje przepis pozwalający na wykorzystanie w celu rozliczeń konta prywatnego, aczkolwiek z doświadczenia wiemy, iż rozsądniejszym rozwiązaniem jest posiadanie odrębnego konta dla prowadzonej firmy. Pozwala to nie tylko chronić prywatne pieniądze przedsiębiorcy w sytuacji ewentualnej kontroli skarbowej, ale również daje możliwość przejrzystego spojrzenia na finanse przedsiębiorstwa, co daje możliwość efektywnego planowania działań przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowany naszą usługą, którą jest sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym? Zatem zapraszamy do kontaktu!