S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Usługa doradcza: założenie spółki

Usługa doradcza: założenie spółki to usługa, którą w ostatnim czasie interesuje się wielu przedsiębiorców planujących rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej w naszym kraju.

Nasza firma zdając sobie sprawę z potrzeb przedsiębiorców również dodała ją do swojej oferty. Zgłaszającym się do nas przyszłym właścicielom spółek oferujemy kompleksowe wsparcie i rzeczowe porady. Na podstawie krótkiej rozmowy i opisu planów przedsiębiorcy, doradzamy na jaką formę prawną najlepiej się zdecydować, która z dostępnych form najlepiej się sprawdzi. Przedstawiamy zarówno wady, jak i zalety wszystkich form dając przedsiębiorcy wybór. W dalszej kolejności usługa doradcza: założenie spółki zawiera wyjaśnienie wszystkich kwestii jakie będą wiązały się z prowadzeniem firmy oraz doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnego rodzaju opodatkowania, zakresu PKD i postanowień, które warto zawrzeć w umowie. Ostatnim i zarazem najbardziej istotnym elementem porady jest wyjaśnienie na czym polega procedura rejestracji, jakie kroki należy podjąć, aby przeprowadzić ją bez problemów.