S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Usługa rejestracji nowej spółki

Rejestracja spółki, jak każdy zdaje sobie sprawę, to dość problematyczna procedura, wymagająca dużej odpowiedzialności oraz wiedzy. Osoby, które podejmują się samodzielnego zarejestrowania działalności gospodarczej często tracą cierpliwość, ponieważ cały proces wymaga dużej ilości dokumentów, wizyt w urzędach oraz oczekiwaniu na końcową decyzję. Z pozoru wydawać by się mogło że nie ma innego wyjścia. Istnieje jednak rozwiązanie, które może całkowicie pozbyć się formalności i długiego czekania na wpis. Usługa rejestracji nowej spółki oferowana przez naszą firmę jest idealnym rozwiązaniem dla niecierpliwych osób. Proponujemy sprawną i rzetelną obsługę. Z pomocą naszych ekspertów prawidłowo sporządzisz i złożysz wnioski, a oczekiwanie na decyzję zostanie skrócone z powodu braku błędów w dokumentach. A dla osób, które nie chcą w ogóle przechodzić przez procedury prawne oferujemy gotowe spółki na sprzedaż. Przedsiębiorstwa posiadają już wpisy, numery NIP i REGON dzięki czemu są w stanie wejść na rynek już w dniu zakupu. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.