S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Wirtualny adres firmy

E-biura to miejsca, które zdobywają coraz większą liczbę sympatyków. Nie można się temu dziwić - pomagają chociażby zoptymalizować koszty prowadzenia działalności. Oprócz tego posiadają też inne zalety. Jakie dokładnie?

Dla wielu przedsiębiorców wirtualny adres firmy jest szansą na podniesienie jej atrakcyjności w oczach Klientów. Jeśli w korespondencyjnych danych widnieje nazwa popularnej ulicy lub prestiżowej dzielnicy, to dla kontrahenta zdecydowanie jest to zaleta. Chętniej podejmie współpracę z poważnym przedsiębiorcą, który może pozwolić sobie na siedzibę w atrakcyjnej lokalizacji.

E biura posiadają też inne zalety. Przede wszystkim oferują one obsługę firmowej poczty, czasem też sekretariatu. W sytuacji, gdy przedsiębiorca musi osobiście spotkać się z klientem, może skorzystać z sal konferencyjnych i biur, wynajmowanych w takim miejscu na godziny.

Jeśli działalność, którą Państwo prowadzą nie wymaga dużej powierzchni biurowej, a praca może być wykonywana zdalnie, to wirtualny adres firmy może być dla Państwa świetnym rozwiązaniem. Warto zastanowić się nad tym, jakie zalety może przynieść skorzystanie z oferty wirtualnego biura - od finansowych po wizerunkowe.