S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zakładanie sp w Warszawie

Spółka to forma działalności, na którą decyduje się wielu przedsiębiorców. Posiadają wiele zalet, które przemawiają na korzyść takiego rozwiązania. Jednak zakładanie sp w Warszawie to proces, który może zająć wiele czasu.

Zakładając spółkę, musimy zatroszczyć się o kilka formalności, nieuniknionych w całym procesie. Po pierwsze, konieczna będzie wizyta u notariusza, w celu sporządzenia potrzebnych dokumentów. Kolejnym krokiem jest rejestracja firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ten etap jest zdecydowanie najdłuższy - może potrwać nawet kilka tygodni. Dla wielu początkujących przedsiębiorców, pełnych zapału i pomysłów na rozwijanie biznesu, może to być zniechęcające. Dlatego możliwy jest też zakup gotowej spółki. Założona wcześniej, w zgodzie ze wszystkimi procedurami, jest gotowa do działania praktycznie od razu po zakupie. Jedyne formalności, jakie zostają do załatwienia to kosmetyczne zmiany, jak np. zmiana nazwy czy adresu firmy.

Warto zapoznać się z ofertą biur, które profesjonalnie zajmują się zakładaniem spółki. Można się z nimi spotkać w całej Polsce, także w Warszawie. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi można rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kupna. Może nawet okazać się, że zakładanie sp w warszawie nie będzie już potrzebne - w końcu te gotowe tylko czekają na to, by je przejąć i rozwinąć w duże biznesy.