S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zakładanie spółek Częstochowa

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w miejscach takich, jak Częstochowa, to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć gwarancję, że ich biznes przyniesie im wiele korzyści.

Samodzielna rejestracja to duże wyzwanie dla początkującego przedsiębiorcy, ponieważ ilość formularzy jaką trzeba wypełnić, aby spółka zaczęła istnieć, wiąże się z koniecznością posiadania dużej wiedzy. Jeżeli obawiasz się, że możesz nie podołać temu zadaniu, nie ryzykuj. Istnieją inne możliwości, aby Twój wymarzony podmiot gospodarczy zaistniał, a Ty nie będziesz denerwować się, że coś pójdzie nie tak. Wiele firm zajmuje się rejestracją spółek. Zgłaszając się do nich masz gwarancję, że wszystko przejdzie zgodnie z planem. Profesjonalne firmy przejdą przez ten długoterminowy proces znaczne szybciej niż osoba prywatna.

Ostatnia opcja, która jest najszybsza i najbezpieczniejsza to zakup gotowej jednostki gospodarczej. Oferowane jednostki są w pełni bezpieczną inwestycją, a dodatkowo posiadają one wszystkie potrzebne numery NIP, REGON, KRS, a także dysponują minimalnym kapitałem zakładowym w wysokości 5000 złotych oraz profesjonalnie przygotowaną umową spółki z o.o..