S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,

Zakładanie spółek dąbrowa górnicza

Prawdą jest, że zarówno zakładanie spółek dąbrowa górnicza, jak i w innych miastach, będzie przebiegała tak samo. Powodem tego są przepisy zawarte w Kodeksie Spółek Handlowych, a także innych tego typu rozporządzeniach, które obowiązują na terenie całej Polski. Zatem każdy przedsiębiorca planujący założenie własnej działalności, powinien dokładnie zaznajomić się z owymi przepisami, aby wszystko stało się jasne, a także aby przyszły przedsiębiorca mógł stwierdzić, czy jest w stanie samodzielnie zająć się przeprowadzeniem owego procesu.

Dla osób, które nie czują się na siłach, aby prawidłowo skompletować, sporządzić, a następnie złożyć w odpowiednich urzędach wymagane dokumenty, opracowane zostało pewne wyjście awaryjne, którym jest możliwość skorzystania z pomocy firm, które w swojej działalności zajmują się udzielaniem pomocy w prowadzeniu procesu rejestracyjnego w spółce.

Jesteśmy jedną z takich firm. Działamy na tym rynku od wielu lat, co pomogło nam zdobyć doświadczenie. Zatem jeśli są Państwo zainteresowani, to zapraszamy do kontaktu.