S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zakładanie spółki w 2018

W dzisiejszym artykule postaramy się Państwu przedstawić kwestię tego, jak wygląda zakładanie spółki w 2018 roku. Należy wiedzieć, że w przeciągu ostatniego roku przepisy dotyczące procesu rejestracji spółek w Polsce nie uległy jakimś większym zmianom. W dalszym ciągu spółka może być założona na dwa sposoby, do których zaliczamy rejestrację tradycyjną, a także elektroniczną.

Zarówno ta pierwsza, jak i druga mają swoje wady i zalety. Główną zaletą rejestracji tradycyjnej jest możliwość kontrolowania na bieżąco całego procesu i kompletowania dokumentacji. Z kolei najistotniejszą zaletą rejestracji elektronicznej jest bardzo krótki czas, po którym przedsiębiorca może rozpocząć działalność. Jak chodzi o wady, to w przypadku tradycyjnej rejestracji jest nią konieczność znajomości bieżących przepisów prawnych i umiejętność sporządzania wniosków i formularzy. Natomiast wadą metody elektronicznej jest obowiązek posiadania profilu zaufanego, bądź podpisu elektronicznego.

Jeśli zakładanie spółki w 2018 roku chciałbyś zlecić profesjonalnemu biuro, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, w której skład wchodzi właśnie usługa rejestracyjna.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane!